Wydarzenia

  • - ..

Kancelaria Lubasz i Wspólnicy, Portal Prawa IT i Portal ODO patronują VI edycji konferencji Ataki Sieciowe

Kancelaria Lubasz i Wspólnicy, Portal Prawa IT i Portal ODO patronują VI edycji konferencji Ataki Sieciowe, która odbędzie się na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, w dniach 5 – 6 kwietnia. Drugiego dnia wykład: Ochrona danych osobowych w kancelariach prawnych – nacisk na bezpieczeństw poprowadzi Katarzyna Witkowska, prawnik z Lubasz i Wspólnicy.

W tym roku wydarzenie skupi się wokół następujących zagadnień:

• Wykrywanie, zwalczanie i analiza kampanii APT

• Analiza Big Data dla celów wykrywania i zwalczania przestępczości

• Globalne aspekty zagrożeń cybernetycznych

• Ochrona praw obywatelskich w dobie rozszerzania uprawnień służb specjalnych

Jeżeli więc chcesz się dowiedzieć na jakie globalne zagrożenia czekają nas w 2016 roku, jak kampanie APT umożliwiają uzyskanie dostępu do nawet najpilniej strzeżonych danych lub jak zmiany w uprawnieniach służb specjalnych wpłyną na poziom prywatności każdego z nas, dołącz do nas 5 i 6 kwietnia 2016 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Będą z nami przedstawiciele m.in. Fundacji Panoptykon, Kaspersky Lab, Allegro, Atos i Fundacji Bezpieczna Cyberprzestrzeń.

Wydarzenie jest objęte patronatem Ministra Cyfryzacji, Fundacji Bezpieczna Cyberprzestrzeń i Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Głównym organizatorem konferencji jest Studenckie Koło Naukowe Prawa Nowych Technologii działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Patronem merytorycznym wydarzenia jest Opiekun naszego Koła – prof. dr hab. Andrzej Adamski.

Źródło: www.atakisieciowe.umk.pl

Wykonanie Agencja Interaktywna Czarny Kod www.czarnykod.pl

Copyright by Lubasz i Wspólnicy

Używamy cookies i podobnych technologii. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych i zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Więcej