img_04231

Relacja – V. Polsko-Niemieckie Forum Prawa i Gospodarki – Polska i Niemcy – zjednoczone w compliance

Dodano: Listopad 10, 2014 Kategoria: Wszystkie wpisy Autor: Wojciech Szlawski

5 listopada 2014 r., na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, odbyło się V. Polsko-Niemieckie Forum Prawa i Gospodarki. Tegoroczna, jubileuszowa, edycja Forum w całości poświęcone była najbardziej aktualnej tematyce compliance.

Forum pokazało, że rola compliance będzie rosła. Pozwala ono nie tylko zoptymalizować zarządzanie ryzykiem, ale również podnosi kulturę organizacyjną przedsiębiorca. Wdrożenie compliance jest również istotnym zwiększającym konkurencyjność przedsiębiorstwa i budującym przewagę rynkową czynnikiem – mówi Witold Chomiczewski. 

Podczas Forum dr Dominik Lubasz oraz Witold Chomiczewski, wspólnicy w Kancelarii Lubasz i Wspólnicy, przybliżyli tematykę danych osobowych odpowiadając na pytanie: Monitoring wizyjny, dane osobowe i pracownicy. Czy da się to pogodzić?

Forum tworzy swoistą platformę dla polskich i niemieckich prawników, przedstawicieli świata biznesu, małych i dużych przedsiębiorstw, średnich i wielkich koncernów; reprezentowani są także przedstawiciele świata nauki; na Forum przybywają w końcu reprezentanci organów i instytucji państwowych i międzynarodowych.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie organizatora.

PROGRAM FORUM

Portal ODO został patronem medialnym Forum.

Masz pytania dotyczące tematu artykułu? Skontaktuj się z autorem.

2DM_3819b

Wojciech Szlawski
Radca prawny
wojciech.szlawski@lubasziwspolnicy.pl

Wykonanie Agencja Interaktywna Czarny Kod www.czarnykod.pl

Copyright by Lubasz i Wspólnicy

Używamy cookies i podobnych technologii. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych i zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Więcej