hands-people-woman-meeting-large

Nowa usługa Kancelarii Lubasz i Wspólnicy oraz FORSAFE na VII Europejskim Forum Gospodarczym Łódzkie 2014 – 14-15 października 2014 r.

Dodano: Październik 10, 2014 Kategoria: Wszystkie wpisy Autor: Witold Chomiczewski

Kancelaria Lubasz i Wspólnicy oraz firma FORSAFE przygotowały nową kompleksową usługę w zakresie ochrony danych i bezpieczeństwa informacji, którą przedstawią na VII Europejskim Forum Gospodarczym w Łodzi, 14 – 15 października 2014 r. w hotelu DoubleTree by Hilton.

Zagadnienia związane z ochroną danych i bezpieczeństwa informacji, szczególnie tych spersonalizowanych, odgrywają niezwykle istotną rolę w dzisiejszym świecie. Dlatego naszą intencją jest zaoferowanie Państwu najbardziej kompleksowej i wszechstronnej wiedzy będącej podstawą w prowadzonym przez Państwa biznesie. Postanowiliśmy połączyć swoje doświadczenie oraz specjalizacje kładąc szczególny nacisk na szeroko pojęte bezpieczeństwo informacji i systemów informatycznych zarówno pod kątem prawnym jak i proponując konkretne, zgodne z normami branżowymi i dobrymi praktykami, rozwiązania.

Obszary naszego działania:

• System ochrony danych osobowych
• Obsługa ABI
• E-commerce – regulaminy i polityki prywatności
• Audyt bezpieczeństwa
• Bezpieczeństwo informacji
• Szkolenia w zakresie ochrony danych

Zapraszamy Państwa serdecznie na nasze stoisko – hala III, stoisko nr 9.

Masz pytania dotyczące tematu artykułu? Skontaktuj się z autorem.

Witold Chomiczewski

Witold Chomiczewski
Wspólnik, Radca prawny
witold.chomiczewski@lubasziwspolnicy.pl

Wykonanie Agencja Interaktywna Czarny Kod www.czarnykod.pl

Copyright by Lubasz i Wspólnicy

Używamy cookies i podobnych technologii. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych i zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Więcej